Hakkımızda

Firmamız, Gimat Plastik ve Ambalaj İmalat San. ve Tic. Ltd.Şti. kurulduğundan bu yana plastik sektöründe faaliyet gösteren, sektörünün uzun soluklu ve lider firmalarındandır.

Kurulduğu ilk yılından bu yana ambalaj sektörüne ağırlık veren firmamız , Türkiye’yi köpük tabakla tanıştıran ve pazarlamasını yapan ilk firmalardandır.

Köpük tabaklar, Pet sızdırmaz kaplar, meyve kapları gibi tüm ambalaj ürünlerin ülkemizin önde gelen firmalarıyla birlikte çalışarak satış ve pazarlamasını yapmaktadır.

Gıda tipi streç filmler, latex muayene eldivenleri, ambalaj makineleri,palet sarma streç filmleri gibi ürünleri baypack markası ile ithalatını yapmaktadır.

Firmamız, güçlü alt yapısı, pazarlama ve dağıtım ağı ile sektördeki yerini her geçen gün arttırmaktadır ve dürüst ticaretini her zaman olduğu gibi muhafaza etmektedir.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Evrensel insan haklarına saygı ve önce insan anlayışı. Faaliyetlerini, İşyerinin bulunduğu sosyal çevrenin değerlerini de dikkate alarak sürdüren, Topluma karşı sorumluluk duygusu ve çevreye saygılı, Kaliteye ve güvenilirliğe odaklı çağdaş çalışma anlayışı. Müşteri odaklı düşünme ve çalışma, Sürekli gelişim, yenilikçi, akılcı ve sistematik çalışma. Fikirlerin rahatlıkla konuşulduğu özgür ve dinamik ortama sahip olma, Yönetimde eşitlik, şeffaflık, hesap verebilirlik ve sorumluluk anlayışı, Yüksek ahlak değerlerini kurumsal kimliğimiz ile bütünleştirme, Din, dil, ırk, cinsiyet ve bedensel sağlık ayırt etmeksizin işe alma ve hizmet etme, ‘Güven’ kelimesiyle anılan bir kurum ve kurum kültürü oluşturma.

Kalite Politikamız

Önce Kalite ve Son Teknoloji Odaklı İmalat, Sürekli Ar-Ge ile Kendini Geliştirme, Uzman ve Deneyimli Kadro, Gününde Teslim ve Montaj, Hızlı Servis ve Sürekli Yedek Parça, Mutlak Müşteri Memnuniyeti...